ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1211 - تاریخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1396 - ساعت: 10:02

چاپ
جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بهشهر با موضوع آتش سوزی های متعدد در پناهگاه حیات وحش میانکاله به ریاست فرماندار بهشهر برگزار شد

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بهشهر با موضوع آتش سوزی های متعدد در پناهگاه حیات وحش میانکاله به ریاست فرماندار بهشهر برگزار شد


جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بهشهر با موضوع آتش سوزی های متعدد در پناهگاه حیات وحش میانکاله و نهالستان منابع طبیعی زاغمرز (لپو) در دفتر فرماندار شهرستان بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بهشهر با موضوع آتش سوزی های متعدد در پناهگاه حیات وحش میانکاله و نهالستان منابع طبیعی زاغمرز (لپو) به ریاست فرماندار شهرستان بهشهر و با حضور اعضای حاضر در جلسه در دفتر فرماندار هرستان بهشهر برگزار شد.

 

در این جلسه زمان رضا احمدی رئیس محیط زیست شهرستان بهشهر گزارشی از آتش سوزی اخیر در منطقه را ارایه نمودند و  خاطر نشان کرد:در کمتر از یک هفته محیط بانان با هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرستان 4 بار اقدام اطفائ حریق در این زیست کره نمودند که متاسفانه چند هکتار از گونه های درخت و همچنین چند نمونه گونه جانوری در این آتش سوزی از بین رفته اند.

 

در ادامه باقری رئیس منابع طبیعی شهرستان گزارشی را ارائع نمود و گفت:5 هکتار از نهالستان لپو متاسفانه در آتش سوزی اخیر طعمه حریق شد و متاسفانه این اراضی طی قراردادی در اختیار افراد بومی منطقه قرار گرفته بود و این افراد نتوانسته اند بر اساس قرارداد نسبت به نگهداری آن اقدام نمایند و در آینده نزدیک بررسی ویژه ای در این خصوص صورت خواهد گرفت.

 

فرماندار شهرستان بهشهر در این جلسه عنوان کردبا هماهنگی دادستان محترم شهرستان بهشهر و نیروی محترم انتظامی در حال بررسی علل این حادثه هستیم و عاملان این حادثه به سزای اعمال خود خواهند رسید.

 

وی همچنین خاطر نشان کرد: اداره کل میحط زیست مازندران این پناهگاه حیات وحش را به مدرن ترین امکانات تجهیز کند و همچنین در ادامه بیان کرد: باید جهت جلوگیری از این حوادث از ظرفیت های مردمی این منطقه جهت حفاظت از این مجموعه استفاده کرد.

 

 دیدگاه شما در مورد : جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بهشهر با موضوع آتش سوزی های متعدد در پناهگاه حیات وحش میانکاله به ریاست فرماندار بهشهر برگزار شد

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بهشهر با موضوع آتش سوزی های متعدد در پناهگاه حیات وحش میانکاله به ریاست فرماندار بهشهر برگزار شد تغییر کد