ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1207 - تاریخ انتشار : دوشنبه 22 خرداد 1396 - ساعت: 14:27

چاپ
ظرفیت‌های روستایی بهترین فرصت برای توسعه و ایجاد اشتغال هستند

فرماندار بهشهر در جلسه بررسي پروژه هاي عمراني و اشتغالزايي بخش يانسر:

ظرفیت‌های روستایی بهترین فرصت برای توسعه و ایجاد اشتغال هستند


فرماندار بهشهر عنوان کرد: در راستای مأموریت قرارگاه پیشرفت و آبادانی جمعیت روستاهای استان شهرستان سوادکوه، ساری و بهشهر جز هدف برنامه‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی قرار گرفته اند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر، سید خالق سجادی صبح امروز در جلسه بررسی پروژه های بخش محروم یانه سر بهشهر، اظهار کرد: حضور در مناطق محروم بخش یانه سر و تشکیل جلسات مستمر جهت محرومیت زدایی در این بخش از ضروریات است.

وی افزود: ظرفیت‌های روستایی بهترین فرصت برای توسعه و ایجاد اشتغال هستند، اما متاسفانه ظرفیت‌های موجود در روستاها به‌خوبی استفاده نشده است و این درحالی است که می‌توان با شناسایی و بهره‌برداری صحیح از این ظرفیت‌ها به توسعه همه جانبه مناطق روستایی کمک کرد.


فرماندار بهشهر تاکید کرد: دستگاه های اجرایی در کنار بسيج سازندگي از تمام توان خود برای رفع محرومیت زدایی استفاده می کنند.


این مسوول گفت: دستگاه های اجرایی در شهرستان باید به بررسی و معرفی ضرورت های شهرستانی چون آب شرب، جاده و محورهای مواصلاتی بپردازند و کمیته هایی جهت برنامه ریزی به این مهم اختصاص دهند.


وی با تاکید براینکه بحث آب و جاده از مهمترین مسائل در حوزه روستایی بشمار می آید، بیان داشت: تمام ادارات موظف به همکاری با مجموعه بسيج سازندگي جهت اجرای طرح های محرومیت زدایی هستند. ادارات باید به بحث آب و جاده در مناطق روستایی تمرکز کنند.


سجادی در پایان گفت: در راستای مأموریت قرارگاه پیشرفت و آبادانی جمعیت روستاهای استان شهرستان سوادکوه، ساری و بهشهر جز هدف برنامه‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی قرار گرفته اند.

 دیدگاه شما در مورد : ظرفیت‌های روستایی بهترین فرصت برای توسعه و ایجاد اشتغال هستند

ظرفیت‌های روستایی بهترین فرصت برای توسعه و ایجاد اشتغال هستند تغییر کد