ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1206 - تاریخ انتشار : دوشنبه 22 خرداد 1396 - ساعت: 14:20

چاپ
جلسه کارگروه بررسی راهکارهای کنترل و کاهش طلاق و افزایش ازدواج به ریاست فرماندار بهشهر برگزار شد

جلسه کارگروه بررسی راهکارهای کنترل و کاهش طلاق و افزایش ازدواج به ریاست فرماندار بهشهر برگزار شد


جلسه کارگروه بررسی راهکارهای کنترل و کاهش طلاق و افزایش ازدواج به ریاست سید خالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر و اعضای حاضر در جلسه در محل فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر،جلسه کارگروه بررسی راهکارهای کنترل و کاهش طلاق و افزایش ازدواج به ریاست سید خالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر و اعضای حاضر در جلسه در محل فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد.

 

فرماندار بهشهر در این جلسه با مهم خواندن مسائل اجتماعی و با تاکید بر این حوزه گفت: معضلات اجتماعی چون طلاق ,اعتیاد ، حاشیه نشینی ، فساد و فحشا  از جمله مواردی است که اگر نادیده گرفته شود و به آسانی از آن عبور گردد ، تبدیل به مشکلات جبران ناپذیر خواهد شد.

 

سجادی اظهار داشت: اعتیاد از مهمترین علل در بحث طلاق زوجین است و عواملی همچون مسئولیت پذیر نبودن، سوء ظن و دخالت اطرافیان و خانواده از عوامل دیگر طلاق در شهرستان بهشهر است.

 

 

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با تاکید بر توجه دستگاهها به برنامه ریزی در حوزه فرهنگی و اینکه وظایف دستگاههای اجرایی مشخص می باشد افزود: باید بر وظایف دستگاههای فرهنگی در آموزش مهارتهای زندگی و تحکیم بنیان خانواده ها توجه بیشتر کرد و بدنبال آن نیز مراکز مشاوره ای، درمانی و مدد کاری نیز تقویت شوند.

 

 

در پایان جلسه هر یک از ادارات به بحث و تبادل نظر در خصوص این موضوع پرداختند.

 دیدگاه شما در مورد : جلسه کارگروه بررسی راهکارهای کنترل و کاهش طلاق و افزایش ازدواج به ریاست فرماندار بهشهر برگزار شد

جلسه کارگروه بررسی راهکارهای کنترل و کاهش طلاق و افزایش ازدواج به ریاست فرماندار بهشهر برگزار شد تغییر کد