ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1193 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 خرداد 1396 - ساعت: 22:20

چاپ
مشارکت ۹۲ درصدی مردم شهرستان بهشهر در انتخابات

فرماندار بهشهر در نشست خبري با اصحاب رسانه:

مشارکت ۹۲ درصدی مردم شهرستان بهشهر در انتخابات


فرماندار بهشهر از مشارکت ۹۲.۱۳ درصدی مردم شهرستان بهشهر در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر به نقل از خبرنگار مهر، سید خالق سجادی بعدازظهر پنج شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: در مجموع ۱۰۴ هزار برگ رأی صحیح از صندوق‌های رأی در انتخابات ریاست جمهوری استخراج شد که از اینتعداد حسن روحانی با ۵۶ هزار و ۸۱ رأی و ۵۲.۰۶ درصد آراء بیشترین رأی ریاست جمهوری را در بهشهر اخذ کرده است.

وی گفت: حجت الاسلام رئیسی با ۴۶ هزار و ۶۶۲ رأی و ۴۳.۲۸ درصد آراء دارای رأی دوم در انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان بهشهر بود و میرسلیم با هزار و۱۵۷ رأی و هاشمی طبا با ۵۵۲ رأی و ۵۱ دهم درصد آراء رأی سوم و چهارم این شهرستان را به خود اختصاص دادند.

فرماندار بهشهر در ادامه با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در این انتخابات خط بطلانی بر برنامه ریزی‌های دشمنان اسلام و ایران اسلامی بوده است، خاطر نشان کرد: شرکت در انتخابات و مشارکت حداکثری مردم، تجلی و بیان کننده اعتقاد راسخ ملت به آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی است که مردم بار دیگر اقتدار ایران را به نمایش گذاشتند.

سجادی ادامه داد: ۲۸۳ شعبه و ۳۰۵ صندوق اخذ رأی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهشهر فعال بود.

وی با بیان اینکه در طول زمان برگزاری انتخابات و تبلیغات شهرستان بهشهر دارای هیچ حادثه در انتخابات نبود، گفت: انتخابات با صحت و سلامت برگزار شد و انتظار داریم مردم در ادامه راه با وحدت و همدلی برای ساختن ایرانی سربلندتر از همیشه گام بردارند.

 دیدگاه شما در مورد : مشارکت ۹۲ درصدی مردم شهرستان بهشهر در انتخابات

مشارکت ۹۲ درصدی مردم شهرستان بهشهر در انتخابات تغییر کد