ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1192 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 خرداد 1396 - ساعت: 08:20

چاپ
پیام تبریک فرماندار بهشهر به‌ مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر

پیام تبریک فرماندار بهشهر به‌ مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر


به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد؛ سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، سيد خالق سجادي فرماندار شهرستان بهشهر پیام تبریکی صادر کرد.
متن پيام به شرح ذيل ميباشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است که هر یک به عنوان تابلوی افتخاری ثبت شده است. در این میان، حماسه آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی به‌شمار می‌آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید.

 

سالگرد حماسه‌ عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادآور نقطه عطف سال های روشن دفاع مقدس و روزهای غریبِ اتکای مظلومانه‌ آسمانی‌ترین انسان هایی که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت های معنوی دفاع از شرف و نوامیس و ارزش های مقدس این خاکِ پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سرافرازیِ ماندگار، پیوند خوردند.

 

بی تردید سوم خرداد و سالروز حماسه فتح خرمشهر فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران، ملتی که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را فرا روی بشریت گشود.

 

اینجانب سالروز این نصر عظیم الهی را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه رهبری های هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

 

سيد خالق سجادي

فرماندار شهرستان بهشهردیدگاه شما در مورد : پیام تبریک فرماندار بهشهر به‌ مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر

پیام تبریک فرماندار بهشهر به‌ مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز حماسه فتح خرمشهر تغییر کد