ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1178 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 اردیبهشت 1396 - ساعت: 00:34

چاپ
جرائم انتخاباتی كانديداها با دقت رصد و با متخلفان از طریق مراجع قضایی برخورد قانونی می شود

فرماندار بهشهر:

جرائم انتخاباتی كانديداها با دقت رصد و با متخلفان از طریق مراجع قضایی برخورد قانونی می شود


فرماندار بهشهر گفت: تاکنون 400 مورد پوستر و بنرهای تبلیغاتی که خلاف قانون تبلیغات بود از سطح شهر جمع آوری و امحا شدند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر، سید خالق سجادی فرماندا شهرستان بهشهر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: کارگروه پیشگیری و برخورد با جرائم و تخلفات انتخاباتی با تمام توان برای ایجاد آرامش در فضای انتخاباتی و جلوگیری از بروز هر نوع تخلف وارد عمل شده است و با متخلفان در این حوزه براساس قانون برخورد می شود.

وی افزود: سد معبر، آلودگی صوتی و ایجاد مشکل برای تردد از جمله تخلفاتی است که کاندیداها باید به این مسائل توجه داشته باشند که در صورت مشاهده پس از دادن تذکر، موارد خلاف قانون جمع آوری و برابر قوانین با افراد برخورد می شود.

فرماندار بهشهر با اشاره به اینکه نقاط مختلف شهری برای نصب پوستر کاندیداهای شورای اسلامی شهر در نظر گرفته شده است، یادآور شد: کاندیداها موظف به نصب پوستر و بنر در همین نقاط و در جلوی ستاد خود هستند و از برافراشتن بنر در نقاط مختلف دیگر شهر و همچنین نصب پوستر بر در و دیوار شهر جدا' خوددداری کنند.

نماينده عالي دولت در شهرستان با اشاره به فضاسازی برای تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری در سطح شهر گفت: برای انتخابات ریاست جمهوری هم فضای تبلیغاتی در سطح شهر برای تبلیغات و معرفی نامزدهای ریاست جمهوری در نظر گرفته شده است.

وی با تاکید بر اینکه کارکنان دولت و شهرداری حق تبلیغات له یا علیه کاندیدای را در ساعات اداری ندارند، افزود: این افراد در خارج از ساعت اداری، مجاز به تبلیغات هستند اما استفاده از امکانات دولتی و شهرداری برای تبلیغات خلاف قانون است و برخورد می شود.

فرماندار بهشهر گفت: با آغاز رسمی تبلیغات شورای اسلامی شهر بهشهر قالب نامزدها و کاندیداهای انتخاباتی همکاری خوبی در برگزاری تبلیغات داشتند و محدود نامزدهایی در فضای شهری تخلفات مشهودی مرتکب شدند که از سوی کمیته امحا و ستاد پیشگیری از بنرها جمع آوری و اخطار داده شد و انتظار داریم در فرصت باقی مانده تا پایان انتخابات، همه کاندیداها و طرفداران آنها در راستای قانون عمل کرده و با ایجاد نظم در فضای انتخاباتی، انتخابات خوب با حضور حداکثری داشته باشیم.

به گزارش ایرنا، 305 صندوق اخذ رأی در 283 شعبه برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهشهر در نظر گرفته شده است.

29 اردیبهشت ماه سال جاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور هم زمان در سراسر کشور برگزار می شود.دیدگاه شما در مورد : جرائم انتخاباتی كانديداها با دقت رصد و با متخلفان از طریق مراجع قضایی برخورد قانونی می شود

جرائم انتخاباتی كانديداها با دقت رصد و با متخلفان از طریق مراجع قضایی برخورد قانونی می شود تغییر کد