ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1168 - تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 - ساعت: 10:02

چاپ
مهمترین اولویت مجریان انتخاباتی، صیانت از آرای مردم است

فرماندار بهشهر:

مهمترین اولویت مجریان انتخاباتی، صیانت از آرای مردم است


فرماندار بهشهر گفت: مهمترین اولویت مجریان انتخاباتی، صیانت از آرای مردم است و همه تلاش ما برای برگزاری انتخاباتی پرشور با حضور حداکثری مردم است.

سید خالق سجادی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام اینکه انتخابات شورای اسلامی شهر بهشهر در این دوره الکترونیکی است، یادآور شد: برای این موضوع هم مانورهای مختلف انتخابات الکترونیکی در نقاط مختلف شهر، مساجد، پایگاههای مقاومت، فرمانداری و پارک برگزار شده است.

 

فرماندار بهشهر گفت: با برنامه ریزی انجام شده 140 شعبه اخذ رأی برای جمع آوری آرای مردم در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهشهر پیش بینی شده است که سهم شهر بهشهر 59 شعبه ثابت و یک شعبه سیار است.

 
سجادی افزود: برای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری هم 143 شعبه اخذ رأی در نظر گرفته شده است که از این تعداد، 115 شعبه به ‌صورت ثابت و 28 شعبه به‌ صورت سیار است.

 

وی گفت: 305صندوق اخذ رأی در 283 شعبه برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهشهر در نظر گرفته شده است.

 

29 اردیبهشت ماه سال جاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور هم زمان در سراسر کشور برگزار می شود.دیدگاه شما در مورد : مهمترین اولویت مجریان انتخاباتی، صیانت از آرای مردم است

مهمترین اولویت مجریان انتخاباتی، صیانت از آرای مردم است تغییر کد