ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1147 - تاریخ انتشار : سه شنبه 05 اردیبهشت 1396 - ساعت: 11:57

چاپ
مساله سوخت چاه های آب فاقد پروانه در بهشهر حل شد

با پیگیری فرماندار بهشهر

مساله سوخت چاه های آب فاقد پروانه در بهشهر حل شد


فرماندار بهشهر از تأمین سوخت مورد نیاز چاه‎های آب کشاورزی فاقد پروانه در این شهرستان خبر داد و گفت: کشاورزان می‎توانند از فردا برای دریافت سوخت به مراکز مربوطه مراجعه کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهشهر, سید خالق سجادی از تامین مشکل سوخت چاه های آب فاقد پروانه در بهشهر خبر داد و گفت:باتوجه به شعار سال و اهمیت تولید باید تولید و کشاورزی را تقویت و آب مورد نیاز زمین های کشاورزی را تأمین کنیم.

 

سید خالق سجادی خاطر نشان كرد: روز گذشته جلسه‎ای با حضور سه فرماندار شرق مازندران در استانداری مازندران برگزار شد و درباره تأمین سوخت مورد نیاز چاه‎های آب کشاورزی که بدون پروانه هستند، بحث و بررسی شد.

 

وی افزود: در این جلسه مقرر شد، ضمن تأکید به این‎دسته از کشاورزان برای دریافت پروانه استفاده از چاه‎های آب کشاورزی و تسهیل در دریافت گازوئیل و نفت سفید، سوخت مورد نیاز در اختیار آنها قرار بگیرد.

 

فرماندار بهشهر بیان کرد: حدود 3 هزار و 500 کشاورز بهشهری، پروانه بهره‎برداری از چاه آب کشاورزی را ندارند و به دفعات به آنها اعلام کردیم اما ترتیب اثر ندادند، با این اوصاف به‎دلیل اهمیت بخش کشاورزی، با آنها همکاری لازم انجام شده است.

 

سجادی ادامه داد: بهره‎بردارانی که تاکنون به این دلیل نتوانستند سوخت مورد نیاز (گازوئیل و نفت سفید) چاه آب کشاورزی را تأمین کنند، از فردا می‎توانند به مراکز مربوطه در شهرهای بهشهر، خلیل‎شهر و رستم کلا مراجعه کنند.

 

وی در پایان گفت: با بهره‎برداری و آبگیری سد «گلورد»، کشاورزان شرق مازندران مشکلی برای تأمین آب مورد نیاز کشاورزی نخواهند داشت و بخش قابل توجهی از میزان سوخت مصرفی کشاورزان نیز حذف می‎شود.دیدگاه شما در مورد : مساله سوخت چاه های آب فاقد پروانه در بهشهر حل شد

مساله سوخت چاه های آب فاقد پروانه در بهشهر حل شد تغییر کد