ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1143 - تاریخ انتشار : جمعه 01 اردیبهشت 1396 - ساعت: 08:09

چاپ
ساخت دو واحد خانه بهداشت در روستاهای پیته نو و سرخ گریوه با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان در بخش یانه سر بهشهر آغاز شد

با حضور امام جمعه، فرماندار شهرستان بهشهر و دیگر مسئولین:

ساخت دو واحد خانه بهداشت در روستاهای پیته نو و سرخ گریوه با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان در بخش یانه سر بهشهر آغاز شد


فرماندار بهشهر: با اشاره به آغاز عملیات ساخت دو واحد ساختمان خانه بهداشت روستایی در روستاهای پیته نو و سرخگریوه از توابع بخش یانه سر، یادآور شد: هر کدام از این ساختمان‌ها به مساحت ۷۰ متر مربع و با اعتبار یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان احداث می‌شود..

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر،با حضور حجت الاسلام والمسلمین جباری امام جمعه شهرستان بهشهر،سید خالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر،سرهنگ شریعتی رئیس بسیج سازندگی استان مازندران و دیگر مسئولین ساخت دو واحد خانه بهداشت در روستاهای پیته نو و سرخ گریوه در بخش یانه سر بهشهر  با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان آغاز شد.

 

سید خالق سجادی فرماندار  بهشهر در مراسم آغاز ساخت خانه بهداشت در این روستاها  اظهار کرد: توجه به بهداشت و درمان در دولت تدبیر و امید شدت گرفته است و طرح تحول سلامت اوج خدمت به همه آحاد جامعه و توجه ویژه به محرومان بوده است.

 

وی با تاکید بر توجه به پیشگیری ادامه داد: همواره پیشگیری مقدم بر درمان است که باید با برنامه ریزی مناسب در راستای فرهنگ سازی برای پیشگیری از بیماری‌ها تلاش شود.

 

سجادی با اشاره به آغاز عملیات ساخت دو واحد ساختمان خانه بهداشت روستایی در روستاهای پیته نو و سرخگریوه از توابع بخش یانه سر، یادآور شد: هر کدام از این ساختمان‌ها به مساحت ۷۰ متر مربع و با اعتبار یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان احداث می‌شود.

 

نماینده عالی دولت در شهرستانخاطر نشان کرد: روستاییان این روستاها تاکنون از خانه بهداشت قدیمی و فرسوده بالای ۳۰ سال قدمت استفاده می‌کردند که با ساخت این دوخانه بهداشت به زودی از خانه بهداشت جدید و مجهز برخوردار می‌شوند.

 

وی گفت: خدمات رسانی به تمام نقاط شهری و روستایی از مهم‌ترین وظایفی است که بر عهده ما نهاده شده است و در بخش بهداشت و درمان همه امکانات و تجهیزات بطور یکسان و براساس ظرفیت در شهر و روستاها فراهم شده است.

 

سجادی افزود: این دوخانه بهداشت جمعیت این دو روستا را تحت پوشش خود قرار داده و خدمات مختلف بهداشتی و درمانی را به افراد ارائه می‌دهند.

 

 دیدگاه شما در مورد : ساخت دو واحد خانه بهداشت در روستاهای پیته نو و سرخ گریوه با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان در بخش یانه سر بهشهر آغاز شد

ساخت دو واحد خانه بهداشت در روستاهای پیته نو و سرخ گریوه با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان در بخش یانه سر بهشهر آغاز شد تغییر کد