ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1142 - تاریخ انتشار : جمعه 01 اردیبهشت 1396 - ساعت: 08:07

چاپ
 پروژه های مصوبات سفر شهرستان بهشهر مورد بحث و بررسي قرار گرفت

با حضور مشاور رییس سازمان برنامه و بودجه کشور:

پروژه های مصوبات سفر شهرستان بهشهر مورد بحث و بررسي قرار گرفت


دکتر علی اکبر حاج محمدی مشاور و نماینده دکتر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه و مسوول پیگیری مصوبات سفر، با حضور در فرمانداري شهرستان بهشهر، پروژه های مهم مصوبات سفر شهرستان هاي بهشهر را مورد بحث و بررسی و پیگیری قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهشهر، با حضور دکتر علی اکبر حاج محمدی مشاور و نماینده دکتر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه و مسوول پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری،سید خالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر و دیگر مسئولین پروژه های مهم مصوبات سفر شهرستان هاي بهشهر مورد بحث و بررسی و پیگیری قرار گرفت.

سید خالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر ضمن بازدید از طرح های عمرانی شهرستان، در مورد پروژه های مصوبات سفر رئیس جمهور به استان مازندران و بهشهر گفت: بیمارستان 217 تختخوابی امام خمینی بهشهر از جمله خواسته های دیرین مردم شهرستان است که مراحل پایانی ساخت و ساز را دارد و به زودی باید به بهره برداری برسد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد: بهسازی و آسفالت راه روستایی هم از دیگر برنامه های اولویت دار ما برای بهینه سازی راهها است که در دو پکیج 1 و 2 ارائه شد که با توجه به اینکه شاخص بهره مندی این شهرستان بهشهر 26% است و اکنون بیش از 62 روستای شهرستان از این جاده استفاده می کنند و همچنین تسریع در بهسازی و آسفالت بهشهر به بندر امیرآباد به دلیل تردد بالای خوروهای سنگین و همچنین تکمیل فاز دوم پل دوم کمربندی بهشهر، از دیگر نیازهای مردم منطقه است.

 

وی نیاز عنوان کرد: آب شرب روستاها از موارد مهم و ضروری روستاهای منطقه است و گفت: برهمین اساس مجتمع آبرسانی روستایی عشرستاق شامل11 روستا در دستور کار است که علاوه بر ان، مجتمع آبرسانی چهارقلعه و مجتمع ابرسانی شهیدهاشمی نژاد هم از دیگر پروژه های در دست اقدام است.

 

فرماندار بهشهر با اشاره به ساخت اولین و بزرگترین مجتمع ورزشی منطقه محروم بخش یانه سر در عشرستاق ببان داشت: تکمیل سه سالن ورزشی شهرستان از جمله مصوبات سفر رئیس جمهور به مازندران است که امیدواریم با تزریق اعتبارات در کنار سایر پروژه ها شاهد بهره مندی مردم از این طرح های عمرانی و خدماتی باشیم و با تزریق به موقع اعتبارات و تأمین مناسب اعتبارات شاهد بهره برداری از این طرح ها از محل تزریق اعتبارات ملی باشیم.

 

سجادی گفت: مشاور رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در این سفر و بازدید از پروژه ها بر روند رو به رشد پروژ ها و تکمیل آن و اهتمام دولت به تزریق اعتبارات تاکید کرد.

 

 دیدگاه شما در مورد : پروژه های مصوبات سفر شهرستان بهشهر مورد بحث و بررسي قرار گرفت

 پروژه های مصوبات سفر شهرستان بهشهر مورد بحث و بررسي قرار گرفت تغییر کد