ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1133 - تاریخ انتشار : سه شنبه 22 فروردین 1396 - ساعت: 14:06

چاپ
 ابراز خرسندی از حل مشکلات واحدهای تولیدی و گسترش فعالیت آنها در مسیر خوداتکایی کشور

رییس‌ جمهور در حاشیه افتتاح مجتمع کاغذ امیرآباد بهشهر: با حمایت از تولید داخلی، باید در عرصه تولید کاغذ به خودکفایی برسیم

ابراز خرسندی از حل مشکلات واحدهای تولیدی و گسترش فعالیت آنها در مسیر خوداتکایی کشور


رییس جمهور در حاشیه افتتاح مجتمع کاغذ امیرآباد در گفتگو با خبرنگاران، گفت: بسیار خرسندیم که در سالروز میلاد امیرمؤمنان واحدهای تولیدی که به دلایل مختلف نمی‌توانستند فعال شوند، با حل مشکلاتشان در یکی دو سال اخیر توانسته‌اند ، فعال شوند و فعالیت خود را توسعه دهند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر به نقل از سايت رياست جمهوري، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رياست محترم جمهور روز سه‌شنبه با اشاره به اینکه مجتمع تولید کاغذ امیرآباد در اواخر سال 95، فعالیت خود را آغاز کرده و امروز به طور رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفته است، گفت: بخشی از نیازهای کاغذ کشور توسط این بنگاه و مؤسسه اقتصادی تأمین می‌شود.


دکتر روحانی با اشاره به اینکه بخش بزرگی از نیازمندی کاغذ کشور از خارج تأمین می‌شود، خاطر نشان کرد: باید به سمت خودکفایی کاغذ حرکت کرده و در عین حالی که مسیر رقابتی ادامه می‌یابد از تولید داخلی، حمایت کنیم.
رییس‌ جمهوری تصریح کرد: ما باید از طریق تعرفه و حمایت از تولید داخلی در تولید کاغذ به خودکفایی برسیم؛ چرا که در کشور، این توان و ظرفیت وجود دارد.


دکتر روحانی با بیان اینکه در حال حاضر یک سوم توان تولید کاغذ و تأمین نیاز در داخل کشور وجود دارد ،گفت: بسیار خوشحالم که این واحد تولیدی را فعال می‌بینیم و امیدوارم این مسیر ادامه پیدا کند. این مجتمع دارای تجهیزات بسیار خوبی است و از لحاظ مهندسی کار بزرگی صورت گرفته است و تصفیه‌خانه عظیمی در کنار این کارخانه ایجاد شده است و کاملاً با استانداردها همخوانی دارد و کاغذ بسیار مطلوبی را تولید می کند.

 

 دیدگاه شما در مورد : ابراز خرسندی از حل مشکلات واحدهای تولیدی و گسترش فعالیت آنها در مسیر خوداتکایی کشور

 ابراز خرسندی از حل مشکلات واحدهای تولیدی و گسترش فعالیت آنها در مسیر خوداتکایی کشور تغییر کد