ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1130 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 فروردین 1396 - ساعت: 00:02

چاپ
افتتاح و کلنگ زنی 13 پروژه توليدي و زيربنايي بااعتبار بيش از 10هزارمیلیارد ریال و بيش از ٤٥٠٠ نفر اشتغال  در بهشهر

با حضور دكتر روحاني رياست محترم جمهور عملیاتی شد

افتتاح و کلنگ زنی 13 پروژه توليدي و زيربنايي بااعتبار بيش از 10هزارمیلیارد ریال و بيش از ٤٥٠٠ نفر اشتغال در بهشهر


دکتر حسن روحانی، رياست محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سفر یک روزه خود به همراه هیات وزیران با حضور در بندرامیرآباد بهشهر 13طرح اقتصادی، تولیدی، زیست محیطی، صنعتی و... با اعتبار 10هزار میلیارد ریال را افتتاح و کلنگ زنی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر، حجت الاسلام دكتر حسن روحانی روز سه شنبه به منظور بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 43 طرح در بخش های مختلف عمرانی، زیربنایی، کشاورزی، آموزشی، بهداشت و درمان، صنعتی و معدنی و ورزشی وارد مازندران شد.

 

بازدید و افتتاح کارخانه کاغذسازی و 6 پست اسکله امیرآباد بهشهر از جمله طرح های مهمی است که در سفر رئیس جمهوری به مازندران به بهره برداری رسید.

 

با بهره برداری از 6 پست اسکله در این بندر ظرفیت بارگیری و تخلیه بار در این بندر به حدود 7.5 میلیون تن می رسد.

 

با بهره برداری از پروژه های زیرساختی و تولیدی و صنعتی در بندرامیرآباد حداقل برای یک هزار و 700 نفر ایجاد اشتغال می شود.

 


بیش از 6 هزار میلیارد ریال از اعتبار مورد نیاز پروژه های افتتاحی و یا کلنگ زنی در بندرامیرآباد در سفر رئیس جمهوری از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی تامین شده است.

 


مهمترین پروژه های افتتاحی در بندر امیرآباد شامل کارخانه کاغذ سازی، 6 پست اسکله، 2 دهنه سیلوی ذخیره گندم، انبار ذخیره روغن ، تجهیزات بارگیری و تخلیه مدرن،دیوار حفاظتی بوده است.

 


افتتاح طرح های استان مازندران به صورت ویدئو کنفرانسی و نشست مردمی با نخبگان و فرهیختگان استان مازندران از برنامه های سفر یکروزه رئیس جمهوری به این استان شمالی کشور بوده است.

 


در حاشيه اين مراسم سيد خالق سجادي فرماندار شهرستان بهشهر، با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی 13طرح در بهشهر همزمان با حضور رییس جمهور به بندرامیرآباد بهشهر گفت: این طرح ها با اعتبار 10هزار میلیارد ریال در بخش توسعه بندرامیرآباد، افتتاح واحدهای اقتصادی و تولیدی، احیای میانکاله، راه دسترسی رستمکلا به بندر و... افتتاح و کلنگ زنی شد.

 

نماينده عالي دولت در شهرستان ، با اشاره به عملیات اجرایی بزرگ ترین شهرک صنعتی شرق مازندران در بهشهر افزود: این طرح با سرمایه گذاری سه هزار میلیارد ریال اجرایی شد.


وی گفت: مساحت این شهرک صنعتی بیش از هزارهکتار است که با اجرایی شدن آن برای 1000 نفر ایجاد اشتغال می شود.

 

سجادی گفت: مزیت این شهرک صنعتی در شرق مازندران، نزدیکی به بندرامیرآباد، فرودگاه و استقرار زیرساخت های مورد نیاز در نزدیکی این اراضی است.

 


گفتنی است؛ در سفر روز سه شنبه رئیس جمهوری و تعدادی از هیات وزیران به استان مازندران 43 طرح عمرانی، زیربنایی، کشاورزی، آموزشی، بهداشت و درمان، صنعتی، معدنی و ورزشی با اعتباری حدود 33 هزار میلیارد ریال در استان افتتاح و یا عملیات اجرایی آن شروع شد.

 


در شهرستان بهشهر با حضور رییس جمهور در بندرامیر آباد و شهرک صنعتی، بیش از ۱۳ پروژه با اعتبار کل 10 هزار میلیارد ریال بهره برداری و کلنگ زنی شد.

 

 

 دیدگاه شما در مورد : افتتاح و کلنگ زنی 13 پروژه توليدي و زيربنايي بااعتبار بيش از 10هزارمیلیارد ریال و بيش از ٤٥٠٠ نفر اشتغال در بهشهر

افتتاح و کلنگ زنی 13 پروژه توليدي و زيربنايي بااعتبار بيش از 10هزارمیلیارد ریال و بيش از ٤٥٠٠ نفر اشتغال  در بهشهر تغییر کد