ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1108 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 03 فروردین 1396 - ساعت: 14:40

چاپ
چهارمين روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در محل فرمانداری و بخشداریهای شهرستان بهشهر برگزار شد

گزارش تصويري:

چهارمين روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در محل فرمانداری و بخشداریهای شهرستان بهشهر برگزار شد


صبح امروز در چهارمين روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز ساعت 8 صبح سوم فروردین 96 در محل فرمانداری و بخشداریهای شهرستان ثبت نام از داوطلبين انجام شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر،در چهارمين روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز ساعت 8 صبح سوم فروردین 96 در محل فرمانداری و بخشداریهای شهرستان ثبت نام از داوطلبين انجام شد.

فرماندار شهرستان بهشهر در فراخوانى از متخصصين و نخبگان متعهد جهت نامزدى در انتخابات شوراى اسلامى شهر و روستا دعوت بعمل آورد.


نماينده عالي دولت در شهرستان با بيان اينكه آزمون بزرگى در پيش داريم و تكليف شرعى و وظيفه اجتماعى نخبگان و فرهيختگان منطقه بيشتر از ديگران است لذا برخى ميگويند آيا شركت در انتخابات وظيفه است بايد بدانند كه در صورتى كه مؤلفه هاى يك كانديداهاى اصلح را دارند قطعا وظيفه اجتماعى و بلكه وظيفه شرعى آنان است كه براى آبادانى منطقه و پيشرفت سطح زندگى مردم وارد صحنه شوند و با هر سليقه سياسى كه هستند به عنوان نامزد انتخاباتى وارد صحنه شوند، لذا از همه نخبگان ، فرهيختگان و متخصصين شهر بهشهر با هر سليقه سياسى كه ميتوانند امانت دار صالحى براى مردم و انقلاب باشند و در پيشرفت و آبادانى منطقه قدمى مؤثر بردارند دعوت ميكنيم جهت حضور در صحنه انتخابات به عنوان كانديداها وارد شده و خود را در معرض انتخاب مردم قرار دهند تا با حضور چهرهاى شاخص ، متخصص و متعهد آينده اى روشن در انتظار شهر بهشهر باشد و وظيفه اجتماعى و شرعى خود را بنحو احسن ايفا نمايند.

وي از داوطلبين انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا خواست، به دليل تمديد نشدن مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و جلوگیری از ازدحام جمعیت، نام نویسی را به روزهای آخر موکول نکنند، زيرا زمان ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری ها و بخشداری هاي مازندران تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 6 فروردین انجام می شود.

 دیدگاه شما در مورد : چهارمين روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در محل فرمانداری و بخشداریهای شهرستان بهشهر برگزار شد

چهارمين روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در محل فرمانداری و بخشداریهای شهرستان بهشهر برگزار شد تغییر کد