ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1100 - تاریخ انتشار : دوشنبه 30 اسفند 1395 - ساعت: 13:24

چاپ
پيام تبريك فرماندار شهرستان بهشهر به مناسبت فرا رسيدن سال نو

پيام تبريك فرماندار شهرستان بهشهر به مناسبت فرا رسيدن سال نو


سيد خالق سجادي فرماندار شهرستان بهشهر طي پيامي سال ١٣٩٦ را به مردم شريف شهرستان بهشهر تبريك گفت:
متن پيام به شرح ذيل ميباشد:

شکفتن دوباره طبیعت ، پیام آور شادی های بی پایان و روییدن امید و زایش به امید رسیدن به آینده های روشن و پرثمر است . بهار طبیعت در سال 1396 را در حالی آغاز می کنیم که روزهای پرفراز و نشیبی را در سال گذشته در شهرستان بهشهر تجربه کردیم .

روزهایی مملو از غم و شادی ، نشاط و امید ، شکست و پیروزی و البته تلاش همگانی و عمومی برای رشد و پیشرفت شهرستان که دست یافتن به این هدف بزرگ را در لحظه لحظه روزهای سال پشت سرگذاشته به خوبی می توان مشاهده کرد . همت دولت تدبیر و امید در رفع مشکلات و کمبودهای بهشهر بهترین نوید برای مردم صبور شهرستان است که تلاش می کنیم در سال جدید هم با بهره مند شدن بهتر از ظرفیت ها و حمایت های دولت گام خود را برای رسیدن به توسعه بلندتر برداریم .

جای همه لاله های پرکشیده و آلاله های سرخ به معراج رفته را در سال جدید همچنان احساس می کنیم و امیدواریم با دعای این پرستوهای پرکشیده ، نظر لطف حضرت حق و عنایت ولیعصر (عج) بهشهر را بیش از همیشه به دروازه های توسعه ، پیشرفت و رشد نزدیک کرده و با همدلی و همراهی مردم در عرصه های گوناگون از جمله انتخابات حساس و سرنوشت ساز پیش رو به توفقات ارزشمند دست پیدا کنیم.

سيد خالق سجادي 

فرماندار شهرستان بهشهردیدگاه شما در مورد : پيام تبريك فرماندار شهرستان بهشهر به مناسبت فرا رسيدن سال نو

پيام تبريك فرماندار شهرستان بهشهر به مناسبت فرا رسيدن سال نو تغییر کد