ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1095 - تاریخ انتشار : یکشنبه 29 اسفند 1395 - ساعت: 08:15

چاپ
پيام تبریک فرماندار شهرستان بهشهر به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) روز زن و میلاد حضرت امام خمینی (ره)

پيام تبریک فرماندار شهرستان بهشهر به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) روز زن و میلاد حضرت امام خمینی (ره)


فرماندار بهشهر در پیامی میلاد فرخنده دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر و را تبریک گفت.

بسمه تعالی

نامگذاری روز ولادت حضرت زهرا (س) بعنوان روز مادر و زن تقارنی است که شایسته جایگاه بلند و والای زن میباشد و مقارن است با میلاد حضرت امام خمینی (ره).

بیستم جمادی الثانی مصادف با میلاد پربرکت بانوی بانوان جهان ، روزی که به برکت و حرمت بزرگ زن دو عالم ، حضرت فاطمه زهرا (س) بهانه ای است برای قدردانی از همراهان همیشگی ؛ زنانی که در کنار نقش پراهمیت خود در خانواده دوشادوش مردان در جامعه گام برمی دارند و یک لحظه سکون و ایستایی را برخود نمی پسندند ، مادرانی که شهدای راه حق و فضیلت از دامان آنان رو به سوی شهادت گام برداشتند تا پرچم عزت، شرف و مردانگی برای همیشه در اهتزاز بماند.


امیدوارم که زنان این مرزو بوم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل نامگذاری شده است نقش موثری در عرصه های گوناگون سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و تحکیم خانواده ، موفقیتهای بزرگی در جامعه داشته باشند.

اینجانب سالروز میلاد خجسته بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و مقام والای زن را به مادران و بانوان بزرگوار این شهرستان تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال می طلبم که گام های پسین را قرین پویایی و پایایی بدارد و در حرکت بسوی تعلیم و تربیت، سیره جاودانه ی حضرت صدیقه کبری را سرلوحه خود قرار دهند.

سید خالق سجادی
فرماندار شهرستان بهشهردیدگاه شما در مورد : پيام تبریک فرماندار شهرستان بهشهر به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) روز زن و میلاد حضرت امام خمینی (ره)

پيام تبریک فرماندار شهرستان بهشهر به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) روز زن و میلاد حضرت امام خمینی (ره) تغییر کد