ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1087 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 اسفند 1395 - ساعت: 16:14

چاپ
اشتغال و حمايت از سرمايه گذاري، اولويت اول بهشهر است و اين امر با قوت دنبال مي شود

فرماندار بهشهر در جلسه شورای اداری شهرستان مطرح کرد:

اشتغال و حمايت از سرمايه گذاري، اولويت اول بهشهر است و اين امر با قوت دنبال مي شود


فرماندار بهشهر با تاكيد بر افزايش اشتغال در جامعه گفت: اشتغال و حمايت از سرمايه گذاري، اولويت اول بهشهر است و اين امر با قوت دنبال مي شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر، جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر به ریاست سید خالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر و با حضور دکتر شاعری نماینده مردم شرق استان،حجت الاسلام جباری امام جمعه،بابایی مدیر کل منابع طبیعی،سرهنگ شریعتی رئیس بسیج سازندگی استان،اسدی بخشدار مرکزی و روسای ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد.

 

سید خالق سجادی فرماندارشهرستان بهشهر در جلسه شوراي اداري بهشهر ضمن خیرمقدم به حاضرین، از زحمات اعضای شورای اداری این شهرستان در طی یک سال گذشته قدردانی کرد.

 

 

نماينده عالي دولت در شهرستان خاطر نشان كرد: زيرساخت هاي مختلف اشتغال زايي و سرمايه گذاري در اين شهرستان فراهم است و با تمام توان از سرمايه گذاران حمايت مي كنيم.

 

وی با تاكيد بر حضور حداكثري مردم در انتخابات آينده افزود: داشتن شوراي شهر و روستا، دهيار و شهردار توانمند نعمت بزرگي است كه بايد از انسانهاي توانمند در اين عرصه بكارگيري شود.

 

سجادي افزود: بايد حضور حداكثري مردم در انتخابات و انتخاب فرد اصلح مهيا شود و مديران با رعايت اصل بي طرفي در اين حوزه وارد شده و شرايط حضور بيشتر مردم در انتخابات را فراهم كنند.

 

فرماندار بهشهر با اشاره به توسعه و پيشرفت حاصل شده در شهرستان بهشهر در طول يكسال گذشته گفت: در اين بخش با تمام توان وارد شده ايم و در دهه فجر امسال 25 طرح عمراني و خدماتي با اعتبار 250 میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسيد و توسعه بندراميرآباد، افتتاح بيمارستان 210 تختخوابي و افتتاح پروژه هاي ملي بندر در دست اقدام است.

 

نماينده عالي دولت در شهرستان خاطر نشان كرد: شبكه آبرساني سد گلورد در منطقه پايين دست بهشهر با اعتبار ٦٠ ميليارد تومان با حضور دكتر نوبخت معاون محترم رياست جمهور افتتاح شد و افتتاح پل روگذر سد گلورد با اعتبار ٢٢ ميليارد براي تردد ٦٠ روستا مناطق بالادست كلنگ زني شد و فاز اول كارخانه ام دي اف واقع در بندر ويژه اقتصادي امير آباد با اعتباري بالغ بر ٢١٠ ميليارد تومان در دست اقدام و در سال جاري به بهره برداري ميرسد.

 


فرماندار شهرستان بهشهر با اشاره به در پيش بودن نوروز گفت: تامين سوخت پمپ بنزين ها، تامين نقدينگي عابر بانكها، آماده باش 100 درصدي مديران و در دسترس بودن، كشيك نانوايي از مسائلي است كه بايد در طول نوروز رعايت شود.

 

وي بيان داشت: اكنون امنيت پايدار مناسبي در شهرستان حاكم است و بايد با افزايش وحدت و همدلي اين توسعه را افزايش دهيم.

 

فرماندار بهشهر در پایان گفت: انتخابات ریاست جمهوری را نیز در پیش داریم و انشاالله با یک انتخاب اصلح در راستای اعتلای «کلمة الله» گام برداریم.

 

 

دکتر شاعری نماينده مردم بهشهر، نكا و گلوگاه هم با اشاره به كارهاي انجام شده در حوزه انتخابيه گفت: تبديل منطقه ويژه اقتصادي به منطقه آزاد از تلاش هايي بوده است كه انجام شد اما مسائل حاشيه اي مانع آن شد و ظرفيتي است كه اجرايي نشدن آن بي عدالتي است.

 

 

علی محمد شاعري ادامه داد: در حوزه بهداشت و درمان 15 ميليارد تومان تجهيزات و امكانات فراهم شده است، در حوزه گازرساني به 125 روستاي بالادست شرق مازندران با قوت وارد شديم، آبرساني به شرق مازندران، فاضلاب شرق مازندران و آبگيري سد گلورد از كارهايي است كه اجرايي شده و يا در دست اقدام است.

 

 

شاعري در پايان با اشاره به حوزه گردشگري گفت: الحاق 17 هكتار از پارك جنگلي سالارتپه به شهرداري بهشهر رونق مهمي در حوزه گردشگري است كه شهرداري بايد براي گرفتن پيمانكار و كارهاي اجرايي ديگر با تلاش بيشتري وارد شود.

 

ستار بابايي، چهارشنبه در جمع مديران بهشهر در فرمانداري اين شهرستان افزود: استان مازندران علي رغم سرسبزي و ظاهر سبز خود از محدويت هاي مختلف رنج مي برد كه محدوديت هاي فراوان در مهار آبهاي سطحي و سفره زيرزميني وجود دارد و بايد پوشش گياهي حفظ شود.

 

مدير كل منابع طبيعي و آبخيزداري مازندران گفت: بايد استفاده و تعامل با طبيعت توسط انسان دوطرفه باشد و بدانيم براي توسعه استان، نمي توانيم فقط تماشاچي باشيم و بايد اقدامات با علم روز انجام شود كه اين مساله تخريب بخشي از منابع طبيعي را به دنبال خواهد داشت كه امري طبيعي است كه در همه كشورها وجود دارد.

 

 

سرهنگ غلامرضا شريعتي، در جلسه شوراي اداري بهشهر افزود: قرارگاه پیشرفت و آبادانی امسال در سپاه جان گرفته و این قرارگاه در استان ماموریت دارد که به عمران و آبادی سه دهستان بپردازد.

 

 

شريعتي ادامه داد: اين عمران و آباداني در دهستان شهدای بهشهر، پشتکوه ساری و سه هزار تنکابن مازندران در حوزه هاي زیر ساختی ، ایجاد اشتغال ، فرهنگ و آموزش و بهداشت و درمان این روستاها ارائه مي شود.

 

 

وی با بیان اینکه حضور بسیج در دوران دفاع مقدس بیشتر از سایر قشرها بوده است، افزود: امروز هم در صحنه هاي مختلف سازندگي بسيجيان با قوت وارد شده و گروههاي جهادذي با تمام توان بريا محرئوميت زدايي وارد كار شده اند.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران با اشاره به اجراي 30 پروژه در شرق مازندران گفت: امروز بسیجیان با حضور خود در عرصه های محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی وارد شده اند و در بخش اشتغال زايي شرق مازندران تاكنون 10 ميليارد تومان هزينه انجام شده است كه در سال آينده توسعه مي يابد.

 

 دیدگاه شما در مورد : اشتغال و حمايت از سرمايه گذاري، اولويت اول بهشهر است و اين امر با قوت دنبال مي شود

اشتغال و حمايت از سرمايه گذاري، اولويت اول بهشهر است و اين امر با قوت دنبال مي شود تغییر کد