ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1084 - تاریخ انتشار : یکشنبه 22 اسفند 1395 - ساعت: 18:43

چاپ
بازديد فرماندار بهشهر و هيأت همراه از كارخانه در حال احداث توليد ام دي اف و اچ دي اف واقع در بندر ويژه اقتصادي اميرآباد

بازديد فرماندار بهشهر و هيأت همراه از كارخانه در حال احداث توليد ام دي اف و اچ دي اف واقع در بندر ويژه اقتصادي اميرآباد


كارخانه توليد ام دي اف و اچ دي اف آرين شيمي با اعتباري بالغ بر ٢٣٠ ميليارد تومان در زميني به مساحت ٢١٠ هزار متر مربع در منطقه ويژه اقتصادي اميرآباد از تير ماه ٩٥ احداث ان شروع شد و با پيشرفت قابل توجه اي ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر سيد خالق سجادي فرماندار شهرستان بهشهر و هيأت همراه صبح امروز از كارخانه توليد ام دي اف و اچ دي اف آرين شيمي واقع در منطقه ويژه اقتصادي اميرآباد بازديد به عمل آوردند.

 

اين پروژه در سه فاز در دست اقدام است واجراي اين سه فاز با اعتباري بيش از ٦٠٠ ميليارد تومان از سوي بخش خصوصي شروع به كار كرده و فاز اول آن با اعتباري بالغ بر ٢٣٠ ميليارد تومان در زميني به مساحت ٢١٠ هزار متر مربع در منطقه ويژه اقتصادي اميرآباد از تير ماه ٩٥ احداث ان شروع شد و با پيشرفت قابل توجه اي ادامه دارد.

 

 

شايان به ذكر است در خرداد ماه سال جاري دستگاهها و ماشين آلات در اين مكان نصب و راه اندازي ميشود.

 

فرماندار بهشهر در اين بازديد از پشتكار و تلاش شبانه روزي گروه سرمايه گذاري آرين شيمي كه در مدت زمان كوتاه اقدامات قابل توجهي را در احداث اين مجموعه انجام داده اند قدرداني كرد.

 

 دیدگاه شما در مورد : بازديد فرماندار بهشهر و هيأت همراه از كارخانه در حال احداث توليد ام دي اف و اچ دي اف واقع در بندر ويژه اقتصادي اميرآباد

بازديد فرماندار بهشهر و هيأت همراه از كارخانه در حال احداث توليد ام دي اف و اچ دي اف واقع در بندر ويژه اقتصادي اميرآباد تغییر کد