ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1076 - تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اسفند 1395 - ساعت: 22:18

چاپ
تصویب 20 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه زندان بهشهر

فرماندار شهرستان بهشهر خبر داد:

تصویب 20 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه زندان بهشهر


فرماندار شهرستان بهشهر از تصویب بالغ بر 20 میلیارد ریال اعتبار در شورای برنامه ریزی و توسعه استان مازندران از محل اعتبارات استانی جهت تکمیل پروژه زندان بهشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر به نقل از خبرگزاري ايسنا،  سید خالق سجادی فرماندار بهشهر عنوان كرد: پروژه ندامتگاه شهرستان بهشهر از مصوبات سفر دولت قبلی به استان مازندران بوده که در سال 1387 مبلغ 500 میلیون ریال بابت مطالعه، در سال 1389 مبلغ دو میلیارد و 900 میلیون ریال و در سال 1390 مبلغ سه میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی در کمیته برنامه ریزی شهرستان تخصیص اعتبار داشته است.

 
وی یادآور شد: عملیات اجرایی پروژه ندامتگاه شهرستان بهشهر در مرداد 1390 آغاز و اعتبار مورد نیاز این پروژه در سال 1388 قریب به 80 میلیارد ریال برآورد شد که با توجه به محدودیت اعتبارات استانی و با روند فعلی تصویب و تخصیص اعتبارات؛ قطعا تکمیل و افتتاح این پروژه بیش از 30 سال به درازا می انجامید.


فرماندار بهشهر خاطرنشان کرد: این پروژه با پیگیری های به عمل آمده در سطح شهرستان از سال 92 از ردیف استانی حذف و کد پروژه مربوطه به ردیف پروژه های ملی انتقال داده شد که با وجود تصویب اعتبار 40 میلیارد ریالی در سال 93 از محل اعتبارات ملی، تخصیصی به پروژه مذکور اعطا نشده و از آن پس نیز اعتباری از محل اعتبارات ملی به این پروژه اختصاص داده نشد.


سجادی گفت: موارد ذکر شده از یک سو و همچنین وضعیت نابسامان زندان فعلی شهرستان که دارای قدمتی 70 ساله بوده و با بیش از 5 برابر ظرفیت استاندارد توسط سه شهرستان بهشهر، نکا و گلوگاه در حال بهره برداری است از سوی دیگر، ضرورت تسریع در اجراء و تکمیل پروژه زندان جدید را از محل اعتبارات ملی ایجاب می کرد.


وی تصریح کرد: با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع و همچنین شرایط نامناسب زندان فعلی، موضوع تأمین اعتبار این پروژه در دستور کار جدی فرمانداری شهرستان بهشهر قرار گرفت و پس از پیگیری های متعدد فرماندار شهرستان بهشهر، از محل اعتبارات استانی در سال جاری مبلغ 20 میلیارد ریال در شورای برنامه ریزی و توسعه استان به تکمیل پروژه زندان بهشهر اختصاص داده شد.

 دیدگاه شما در مورد : تصویب 20 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه زندان بهشهر

تصویب 20 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه زندان بهشهر تغییر کد