ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1072 - تاریخ انتشار : شنبه 14 اسفند 1395 - ساعت: 00:22

چاپ
با حضور استاندار، نماينده شرق استان، امام جمعه و  فرماندار شهرستان بهشهر مراسم کلنگ زنی پل شهدای هزارجریب برگزار شد

با حضور استاندار، نماينده شرق استان، امام جمعه و فرماندار شهرستان بهشهر مراسم کلنگ زنی پل شهدای هزارجریب برگزار شد


عصر امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی مراسم کلنگ زنی و افتتاح پل شهدای هزارجریب به میزبانی روستای ولم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداري شهرستان بهشهر؛ ظهر امروز با حضور ربیع فلاح استاندار مازندران، دکتر شاعری نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام جباري امام جمعه شهرستان،سجادی فرماندار بهشهر، یخکشی مدیرکل آب منطقه ای،موسوي مدير كل منابع طبيعي و مسئولان استانی و شهرستانی کلنگ طولانی ترین پل شمال کشور در روستای ولم شهرستان بهشهر به زمین زده شد.

 

فرماندار بهشهر احداث پل روگذر سد گلورد را پروژه ای عظیم در طول چند دهه اخیر دانست و گفت: احداث این پل بواقع یکی از مسرت بخش ترین اتفاق برای مردم این منطقه در طول این چند سال است.

 

سيد خالق سجادي در حاشيه اين مراسم خاطر نشان كرد:دولت تدبیر و امید ، متعهد به اجرای وعده ها است،مردم نگران ساخت پل شهدای هزارجریب در موعد مقرر نباشند.

 

وی با بیان اینکه این مهم موجب کاهش در زمان رفت و آمد مردم منطقه به شهر میشود, ادامه داد: مردم این منطقه تا پیش ازین دغدغه و نگرانی این را داشتند که با آبگیری سد و عدم احداث پل مسافت رفت و آمد آنها با مشکل مواجه میشد که خوشبختانه با حمایت مسئولین و صبر تحمل مردم منطقه و با وجود همه محدودیتهای اعتباری شرق مازندران به کارگاه سازندگی در استان تبدیل شد.

 

فرماندار بهشهر یادآور شد: اهم پروژه های شهرستان در ایام الله دهه فجر کلنگ زنی و به بهره برداری رسید. کلنگ زنی و افتتاح شبکه های ۴و ۵ سد گلورد هم عصر روز گذشته با حضور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه ریزی و بودجه کشور با اعتباری بالغ بر 65 میلیارد تومن انجام شد. کلنگ زنی پروژه بزرگ پل روگذر سد گلورد با هدف تامین آب شرب مردم منطقه با برآورد هزینه اولیه 30میلیارد تومان امروز صورت پذیرفت تا انشالا بعد این مهم با مشکل کم آبی و بی آبی مواجه نشویم.

 

وی ادامه داد: طولانی ترین پل شمال کشور بر روی دریاچه سد گلورد احداث می شود تا علاوه بر تامین مسیر تردد روستانشینان منطقه ، به سازه ای برای جذب گردشگر تبدیل شود. این پروژه با ایجاد بیش از 395 هکتار دریاچه پشت سد با طراحی های زیبا به قطب گردشگری در آینده تبدیل می شود.

 

سجادی با بیان اینکه مناطق هزارجریب بشاگرد شمال ایران است، و از محرومیت های فراوان رنج می برد، تصریح کرد: بشاگرد بعنوان سمبل محرومیت زدایی و قطب اردوهای جهادی بشمار می آید و منطقه هزارجریب هم مطمئن باشید این منطقه بشاگرد شمال کشور است.

 دیدگاه شما در مورد : با حضور استاندار، نماينده شرق استان، امام جمعه و فرماندار شهرستان بهشهر مراسم کلنگ زنی پل شهدای هزارجریب برگزار شد

با حضور استاندار، نماينده شرق استان، امام جمعه و  فرماندار شهرستان بهشهر مراسم کلنگ زنی پل شهدای هزارجریب برگزار شد تغییر کد