ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1067 - تاریخ انتشار : دوشنبه 09 اسفند 1395 - ساعت: 15:23

چاپ
فرماندار بهشهر در پيامي مردم را به حضور هر چه باشكوه تر در مراسم تشييع پيكر شهدا در اين شهرستان دعوت كرد

فرماندار بهشهر در پيامي مردم را به حضور هر چه باشكوه تر در مراسم تشييع پيكر شهدا در اين شهرستان دعوت كرد


سيد خالق سجادي فرماندار شهرستان بهشهر در پيامي مردم را به حضور هر چه باشكوه تر در مراسم تشييع پيكر شهدا كه صبح سه شنبه در بهشهر برگزار ميشود دعوت كرد.
متن پيام به شرح ذيل مي باشد:

"بسم رب الشهداء و الصدیقین"
بار دیگر دیار شهیدان و سردارانی چون ابوعمار و مهرزادی میزبان دو آلاله‎ای است که پس از سال‎ها دوری از وطن به میهن بازگشتند؛ دو کبوتر عاشقی که در سنین جوانی با لبیک به مقتدای خود عازم جبهه‎های نبرد حق علیه باطل شدند و خونین‎بال و جاوید‎الاثر بازگشتند.


آنها آمدند تا سند زنده‎ای باشند از جنایت‎های صدامیان و حامیانشان و البته پیامی آورده‌اند برای آزادگان عالم؛ آمده‌اند که بگویند راه شهادت را پایانی نیست و خط سرخ شهادت تا انقلاب مهدی موعود(عج) امتداد دارد، آمده‎اند تا دوباره پیام وحدت و عزت و مردانگی و ولایت‎پذیری را فریاد کنند، آنها با تکه استخوان‎های خود در سکوت تابوت‌های خسته از راه! شکوه و اقتدار ایران اسلامی را فریاد می‌زنند.


این جوانان 21 و 27 ساله پیام‎آوران عشق و ارادت به اهل بیت(ع) به‌ویژه مادرشان فاطمه زهرا(س) هستند، آنها آمدند در فصل فاطمیه تا بگویند که با نام یا فاطمه‎الزهرا(س) به نبرد با دژخمیان رفتند و امروز نیز با همان شعار آمده‌اند.


اینجانب از امت حزب‎الله و شهیدپرور شهرستان بهشهر می‎خواهم که همچون گذشته، با حضور باشکوه خود در محفل وداع و تشییع و خاکسپاری شهدا كه در بهشهر برگزار ميشود شرکت کنند.

 

سیدخالق سجادی

فرماندار شهرستان بهشهردیدگاه شما در مورد : فرماندار بهشهر در پيامي مردم را به حضور هر چه باشكوه تر در مراسم تشييع پيكر شهدا در اين شهرستان دعوت كرد

فرماندار بهشهر در پيامي مردم را به حضور هر چه باشكوه تر در مراسم تشييع پيكر شهدا در اين شهرستان دعوت كرد تغییر کد