ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1057 - تاریخ انتشار : یکشنبه 01 اسفند 1395 - ساعت: 20:03

چاپ
بهشهر در تبلیغ و اطلاع رسانی گردشگری ضعیف است

فرماندار بهشهر در جلسه شوراي آموزش و پرورش مطرح كرد:

بهشهر در تبلیغ و اطلاع رسانی گردشگری ضعیف است


فرماندار بهشهرگفت: شهرستان بهشهر در تبلیغ و اطلاع رسانی گردشگری به بلوغ کافی نرسیده است و با وجود امکانات فراوان برای گردشگری در اطلاع رسانی و معرفی ضعیف عمل کرده ایم.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر،سید خالق سجادی، در جلسه شورای آموزش و پرورش بهشهر که در سالن اجتماعات آموزش و پرورش برگزار شد، افزود: زیرساخت های مناسب برای گردشگری مهیا است اما ظرفیت اطلاع رسانی و تبلیغ مناسبی وجود ندارد.

 

وی اظهار کرد: شهرستان بهشهر یکی از شهرهای دارای جاذبه های تاریخی و گردشگری بی نظیر در استان مازندران است که برغم تلاش های انجام شده در این حوزه، نتوانستیم آنطور که باید گردشگری خود را معرفی کنیم.

 

فرماندار بهشهر با اعلام اینکه نهاد آموزش و پرورش باید در ایام نوروز و روزهای منتهی به نوروز برای جذب گردشگر در حوزه فرهنگیان تلاش بیشتری انجام دهد، یادآور شد: وجود 4 مدرسه شبانه روزی در دل جنگل و در جوار طبیعت بکر هزارجریب، فرصتی مناسب برای جذب گردشگر و افزایش ماندگاری در این شهرستان داست.

 

سجادی گفت: مدارس شبانه روزی عشرستاق، بیشه بنه، کیاسر و سفیدچاه می تواند منطقه هزارجریب را به عنوان قطب گردشگری روستایی معرفی و همچنین شرایط مناسب اسکان مسافران و گردشگران را فراهم کند.

 

وی بر ضرورت معرفی گردشگری روستایی در حوزه آموزش و پرورش در روستاها تاکید کرد و افزود: در فرصت باقیمانده به سال نو، امیدواریم از این ظرفیت ها برای شناساندن گردشگری حوزه روستایی به کشور استفاده شود.

 

مدیر آموزش و پرورش بهشهر هم در سخنانی با اشاره به اسکان مسافران در سال نو گفت: 20 مدرسه را در دسته بندی ویژه، گروه الف، ب و ج برای مسافران با امکانات مختلف در نظر گرفته ایم و تلاش داریم تا ظرفیت های گردشگری شهرستان را هم بدرستی به گروه هدف بشناسانیم.

 

قربانعلی اصغری همچنین به برگزاری مسابقات رباتیک در بهار سال 96 اشاره کرد و افزود: این مسابقات به همت مدیریت، مربیان و دانش آموزان هنرستان فرخی شکل گرفته است و امیدواریم در بهار سال 96 با قوت اجرایی شود تا استعدادهای نهان دانش آموزان شناخته شود.دیدگاه شما در مورد : بهشهر در تبلیغ و اطلاع رسانی گردشگری ضعیف است

بهشهر در تبلیغ و اطلاع رسانی گردشگری ضعیف است تغییر کد