ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1056 - تاریخ انتشار : یکشنبه 01 اسفند 1395 - ساعت: 11:39

چاپ
آیت الله هاشمی رفسنجانی مظهر امید و امیدواری بود

غلامعلي رجايي مشاور رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام :

آیت الله هاشمی رفسنجانی مظهر امید و امیدواری بود


غلامعلي رجايي مشاور رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : آیت الله هاشمی رفسنجانی مظهر امید و امیدواری برای جامعه بود

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر به نقل از خبرنگار ایرنا ، غلامعلی رجایی شنبه شب در مراسم اربعین آیت الله هاشمی رفسنجانی در بهشهر افزود : آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیت بزرگی بود که احتیاج و نیاز به بزرگ کردن ندارد.


وی ادامه داد : ایشان پناه امام ، نظام و مردم بود و در طول عمر با برکت خود خدمات بسیار زیادی به اسلام، انقلاب و مسلمین ارائه کرد.


رجائی با تشریح سوابق مبارزاتی آیت الله هاشمی رفسنجانی و همچنین برشمردن ویژگی های شخصیتی وی ، گفت : ایشان یار خستگی ناپذیر نظام ، انقلاب ، حضرت امام خمینی (ره) و رهبری معظم انقلاب بود و چنان روح بلندی داشت که جریان انحرافی را به درستی شناخته بود.


مشاور رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام یکی از ویژگی های آیت الله هاشمی رفسنجانی را صبر وشکیبائی در برابر مشکلات و تهمت ها برشمرد و افزود : تشییع باشکوه پیکر یاشان با آن جمعیت میلیونی مزد صبری بود که ایشان کرد و خداوند مزد صبرش را داد.


رجایی گفت : در طول دوران انقلاب و در این اواخر عمر ، تهمت های فراوانی به ایشان و خانواده ایشان روا داشته شد و ایشان تنها با صبر و بردباری با این مسائل رو به رو شدند و تشییع باشکوه ایشان بیانگر همین روح بلند و صبر و استقامت ایشان بوده است.


وی افزود : باید بدانیم اگر این مردم ، نظام را باور کنند تا پای جان پای این نظام می ایستند که تاکنون ایستادند و در ادامه راه هم باید با همین اعتمادسازی انقلاب و نظام را به سرمنزل مقصود برسانیم.


مراسم اربعین آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان اجرایی در سالن بصیرت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر برگزار شد.


آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام 19 دی ماه سال جاری به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان شهدای تجریش درگذشت و در جوار مرقد مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به خاک سپرده شد.دیدگاه شما در مورد : آیت الله هاشمی رفسنجانی مظهر امید و امیدواری بود

آیت الله هاشمی رفسنجانی مظهر امید و امیدواری بود تغییر کد