ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1052 - تاریخ انتشار : جمعه 29 بهمن 1395 - ساعت: 19:52

چاپ
تبریک فرماندار بهشهر برای قهرمانی ایران در جام جهانی کشتی با حضور بهنام احسانپور

تبریک فرماندار بهشهر برای قهرمانی ایران در جام جهانی کشتی با حضور بهنام احسانپور


سيد خالق سجادي فرماندار بهشهر طي پيامي قهرمانی ایران در جام جهانی کشتی كه با حضور بهنام احسانپور انجام شد را به جامعه ورزش ايران، مازندران خصوصا بهشهري هاي عزيز تبريك گفت.
متن پيام به شرح ذيل ميباشد:

بسم تعالي

پیروزی غرور آفرین دلاور مردان کشتی آزاد ایران در فینال جام جهانی کرمانشاه و کسب هشتمین عنوان قهرمانی این رقابت در حضور بهنام احسان پور ستاره پرافتخار بهشهری لذت دیگری برای بهشهری ها داشت.

شور و نشاط برآمده از این پیروزی با حضور 5 مازندرانی و یک دلاور بهشهری ، سند دیگری برای حقانیت ورزش استانی است که از هر گوشه و کنار آن مدال و افتخار می جوشد و روزی بی قهرمان در ان نمی تواند تصور کرد.

ورزش بهشهر هم با سهیم شدن دوباره در کسب عنوان قهرمانی کشتی آزاد جهان همانند دوره قبل ، بیش از پیش شایستگی های خود در ورزش اول را نشان داد.

کشتی یا رشته های دیگر ورزشی در بهشهر مملو از استعدادهای ناب است که با برنامه ریزی مناسب می توان باز هم شاهد درخشش و افتخار آفرینی و موفقیت های آنان بود.


بار دیگر کسب این افتخار ارزشمند که سهم موثری از آن به حساب ورزش بهشهر و پهلوان بهنام احسان پور نوشته می شود را به مردم شریف و علاقمند به ورزش بهشهر تبریک گفته و روزهای بهتر توام با کسب عناوین ارزشمندتر را برای آنان آرزو می کنم.

 

سيد خالق سجادي
فرماندار شهرستان بهشهردیدگاه شما در مورد : تبریک فرماندار بهشهر برای قهرمانی ایران در جام جهانی کشتی با حضور بهنام احسانپور

تبریک فرماندار بهشهر برای قهرمانی ایران در جام جهانی کشتی با حضور بهنام احسانپور تغییر کد