ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1050 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 بهمن 1395 - ساعت: 10:55

چاپ
جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست معاون فرماندار بهشهر برگزار شد

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست معاون فرماندار بهشهر برگزار شد


جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست محمد حامدی معاون فرماندار بهشهر و اعضای حاضر در جلسه در محل فرمانداری بهشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر جلسه كارگروه آرد و نان شهرستان بهشهربه ریاست محمد حامدی معاون فرماندار و اعضاي كارگروه در محل فرمانداری برگزار شد.

 

در این جلسه در خصوص پیرامون مسائل و مشکلات آرد و نان ،کیفیت ،و حمل و نقل ونحوه توزیع آرد شهرستان بحث و بررسی و تبادل نظر شد.

 

محمد حامدی در این جلسه عنوان کرد: با توجه به اهميت موضوع آرد و نان گفت: بايد با دقت و نظارت كامل مسائل مربوط به آرد و نان شهرستان صورت گيرد در جهت رفع مشكلات اقدامات لازم صورت گيرد.

 

وی در ادامه از برخی از تخلفات صنفی در واحد های نانوایی خصوصا برخی واحدهای آزاد پز گفت و تصریح کرد: با گرانفروشی و یا کم فروشی قاطعانه برخورد میکنیم و تا آنجا که ممکن باشد پیگیری خواهیم کرد.

 

 حامدی در این جلسه از کم کردن سهمیه برخی از واحدهای متخلف که بهداشت را رعایت نکرده بودند خبر داد.

 

معاون فرماندار بهشهر گفت: با اشاره به اینکه ارتقای وضعیت بهداشتی واحدهای نانوایی نیز از دیگر اولویتهایی است که باید به جد مورد توجه قرار گیرد خاطر نشان کرد: رعایت بهداشت فردی، بهداشت محیطی، عدم استفاده از نمک های غیرمجاز و جوش شیرین و… در بازرسی های صورت گرفته از واحدهای خبازی شهرستان باید مدنظر قرار گیرد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: علاوه بر موارد مطرح شده ، کم فروشی، گران فروشی،اندازه چانه ها… از دیگر آیتم هایی است که در بازرسی از واحدهای نانوایی شهرستان بهشهر لحاظ شود.

 

در پایان در خصوص رفع مشکلات موجود جهت نظارت بر کیفیت و نحوه توزیع و حمل و نقل آرد تصمیماتی اتخاذ گردید.

 دیدگاه شما در مورد : جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست معاون فرماندار بهشهر برگزار شد

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست معاون فرماندار بهشهر برگزار شد تغییر کد