ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1021 - تاریخ انتشار : شنبه 16 بهمن 1395 - ساعت: 16:57

چاپ
نياز جامعه به وحدت و يكدلي از واجبات است/ برخی از افراد تغییر نام بندر امیرآباد را فرصتی  برای ایجاد تفرقه دانستند

فرماندار بهشهر:

نياز جامعه به وحدت و يكدلي از واجبات است/ برخی از افراد تغییر نام بندر امیرآباد را فرصتی برای ایجاد تفرقه دانستند


فرماندار بهشهر در دیدار با امام جمعه شهرستان بهشهر که با حضور اعضای شورای اداری شهرستان بهشهر بمناسبت ایام دهه فجر در دفتر ایشان صورت پذیرفت از ناجوانمردی که برخی از افراد به مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی داشته اند گلایه کرد و گفت: برخی از افراد تغییر نام بندر امیرآباد را فرصتی برای ایجاد تفرقه و ناجوانمردی نسبت به مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی دانستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهشهر، سید خالق سجادی با تبریک فرا رسیدن ایام الله مبارک دهه فجر از افتتاح 25 پروژه در دهه فجر با اعتبار 25میلیارد تومان و افتتاح كلنگ زني با اعتباري بالغ 85 ميليارد تومان نيز در بهشهر خبر داد و گفت : با توجه به محدودیتهای مالی دولت خوشبختانه شهرستان بهشهر از جمله شهرستانهایی است که در افتتاح پروژه های عمرانی و بزرگ پیشگام بوده است و این مهم را مرهون همدلی و تلاش مسئولان در این شهرستان هستیم.

وی یادآور شد: ایام الله دهه مبارک فجر، بهترین فرصت برای تجدید بیعت با آرمان های مقدس نظام و انقلاب اسلامی است که همه ما باید به عنوان مسئول در کنار مردم برای بزرگداشت این ایام تلاش کنیم.

فرماندار بهشهر با اشاره به تغییر نام بندر امیر آباد گفت: از منظر بنادر کشور این بندر بنام بندر امیر آباد معروف است اما در میان عموم افراد از این بندر با نام نام هاشمی نژآد یاد می شود و تلاش همه ما بر این است که با همین نام باقی بماند.

این مسئول با بیان اینکه این قبیل مسائل را نباید اسباب تفرقه قرار دهیم تاکید کرد: نیاز جامعه به وحدت و یکدلی از واجبات است و این مهم باید هم در مسئولین شهرستانی و مردم دیده شود.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی از افراد تغییر نام بندر امیرآباد را فرصتی برای ایجاد تفرقه دانستند و به خود اجازه دادند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و مرحوم آیت الله رفسنجانی را موضوع بحثهای امروز خود قرار دهند. فراموش نکنیم این حرکت بسیار ناجوانمردانه است.


سجادی با تاکید بر اتحاد و همدلی در بین مسئولین و مردم شهرستان گفت: پیرو گفتگوهای بعمل آمده با مسئولین استانی پیگیر این موضوع هستیم و مدیریت این موضوع از وظایف ما مسئولین شهرستانی می باشد.دیدگاه شما در مورد : نياز جامعه به وحدت و يكدلي از واجبات است/ برخی از افراد تغییر نام بندر امیرآباد را فرصتی برای ایجاد تفرقه دانستند

نياز جامعه به وحدت و يكدلي از واجبات است/ برخی از افراد تغییر نام بندر امیرآباد را فرصتی  برای ایجاد تفرقه دانستند تغییر کد